Koncepce vzdělávání na naší škole je vhodná pro každé dítě, nikoli pro všechny rodiče. Přečtěte si prosím pozorně všechny informace na našem webu a ujistěte se, zda s naší vizí skutečně souzníte. Vaší pozornosti by neměla ujít ani Kritéria zápisu do ZŠ Leela.

Pokud jste s principy naší školy zcela v souladu, vyplňte prosím přihlášku ke studiu. Následovat bude vstupní pohovor, kterého se účastní ideálně oba rodiče.

Máte-li dotazy, napište nám. Rádi se s vámi poznáme také osobně na některém z našich pravidelných setkání Leela. Termíny konání akce najdete vždy na našem
Facebooku nebo na webu v sekci aktuálně.

Rádi bychom Vás informovali, že kapacita pro domškoláky (IV) je pro tento školní rok naplněna.

ZŠ Leela

Dětská skupina Leela

• Vyplňte prosím formulář.
  • V současné době je kapacita Dětské skupiny plně obsazena.

Příchozí dotazníky evidujeme v pořadníku. Pokud se uvolní místo, budeme vás kontaktovat a společně domluvíme další postup.