JAK VYSOKÉ BUDE ŠKOLNÉ?

Školné pro rok 2022/2023 je stanoveno částkou ve výši 3900 Kč měsíčně za 1. dítě,  3200 Kč na 2. dítě, 2500 Kč na 3. a další dítě (celkem 12 plateb za kalendářní rok).

BUDETE MÍT I MATEŘSKOU ŠKOLKU?

V současné době máme podanou žádost na MŠMT na zřízení základní i mateřské školy. Jakmile bude žádosti vyhověno, budeme vás informovat o dalším průběhu naší činnosti. V současné době funguje pro předškolní děti pouze Klub Leela.

JE MOŽNÉ SE S VÁMI OSOBNĚ SETKAT?

Zakladatelé školy organizují každý měsíc setkání Leela. Zde nás můžete potkat osobně a zeptat na vše, co vás zajímá. O termínech konání informujeme na našem Facebooku a na webu v sekci aktuálně. Na setkání můžete dorazit s celou rodinou. Registrace předem není nutná.

JE MOŽNÉ K VÁM DÍTĚ ZAPSAT?

Přijímáme nové žáky, kteří by se stali součástí naší komunitní školy. Vyplňte prosím náš dotazník a v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

JE MOŽNÉ ZAPSAT DO ŠKOLY I TZV. DOMŠKOLÁKY?

Komunitní škola Leela je v tuto chvíli čekatelem na zápis do rejstříku školských zařízení MŠMT. Z tohoto důvodu domškoláky prozatím nepřijímáme. Domškoláci mohou být součástí Leely pokud nastoupí do námi spřátelené školy. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

BUDE ŠKOLA MÍT 1. A 2. STUPEŇ?

Školu budeme otevírat pro oba stupně. V rámci druhého stupně přijímáme žáky maximálně do 7. třídy.