JAK VYSOKÉ BUDE ŠKOLNÉ?

Školné pro rok 2023/2024 je stanoveno částkou ve výši 4200 Kč měsíčně za 1. dítě,  3500 Kč na 2. dítě, 2800 Kč na 3. a další dítě (celkem 12 plateb za kalendářní rok).

BUDETE MÍT I MATEŘSKOU ŠKOLKU?

V současné době se soustředíme na získání vhodné budovy a založení základní školy, která by byla v rejstříku školských zařízení MŠMT. Jakmile dosáhneme tohoto cíle, můžeme začít s plánováním mateřské školy. Do té doby bude Leela nabízet možnost umístění Vašeho předškoláka do dětského klubu Leela.

JE MOŽNÉ SE S VÁMI OSOBNĚ SETKAT?

Zakladatelé školy organizují každý měsíc setkání Leela. Zde nás můžete potkat osobně a zeptat na vše, co vás zajímá. O termínech konání informujeme na našem Facebooku a na webu v sekci aktuálně. Na setkání můžete dorazit s celou rodinou. Registrace předem není nutná.

JE MOŽNÉ K VÁM DÍTĚ ZAPSAT?

Přijímáme nové žáky, kteří by se stali součástí naší komunitní školy. Vyplňte prosím náš dotazník a v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.

JE MOŽNÉ ZAPSAT DO ŠKOLY I TZV. DOMŠKOLÁKY?

Komunitní škola Leela je v tuto chvíli čekatelem na zápis do rejstříku školských zařízení MŠMT. Z tohoto důvodu domškoláky prozatím nepřijímáme. Domškoláci mohou být součástí Leely pokud nastoupí do námi spřátelené školy nebo jakékoli jiné kmenové školy, která domškoláky přijímá. Pro více informací nás prosím kontaktujte.

BUDE ŠKOLA MÍT 1. A 2. STUPEŇ?

Školu budeme otevírat pro oba stupně. V rámci druhého stupně přijímáme žáky maximálně do 7. třídy.