BŘE

POZVÁNka NA KONFERENCI SVOBODNÝCH ŠKOL V PRAZE

Moderní výzkumy  potvrzují, že svobodné demokratické školy kráčí správným směrem.

Svobodné demokratické vzdělávání se stává jednou z možností, jak lze ve vzdělávání efektivně reagovat na výzvy rychle se měnícího světa.

Přijměte prosím pozvání na jedinečné setkání, kde se ohlédneme za prvními 10 roky existence svobodných demokratických škol v České republice.

Škola Leela u toho samozřejmě nebude chybět. Přidá se ještě někdo ?

Zvaní jsou všichni učitelé, zástupci odborných vzdělávacích a poradenských pracovišt, zřizovatelé, politici, podnikatelé a aktivní lidé, kteří chtějí poznat probíhající změny přímo u zdroje.

Vstup na konferenci je ZDARMA. Akce probíhá v SOBOTU - 23. března. Sál má omezenou kapacitu, proto kdo má zájem se akce účastnitt, zaregistrujte se předem.

REGISTRACE ZDE