Mgr. Šárka Vojtechová

web, PR školy

Podílím se na tvorbě webových stránek a sociálních sítí.

Po gymnáziu jsem vystudovala bakalářský obor Kulturní studia Blízkého východu na Západočeské univerzitě. Skoro dva roky jsem v žila v Sýrii, kde jsem se učila arabsky. Magisterský obor jsem získala v oboru Mezinárodní vztahy a evropská studia. V současné době dokončuji studium Klinické naturopatie a fytoterapie.

Nejprve jsem pracovala při České obchodní inspekci jako koordinátor evropských projektů. Po té jsem byla přijata na pozici asistentky Odboru evropských politik Úřadu vlády ČR, odkud jsem odešla do nakladatelství Fragment. Zde jsem působila několik let na pozici manažera zahraničních práv a účastnila se knižních veletrhů. Před odchodem na rodičovskou dovolenou jsem pracovala jako státní úředník na Ministerstvu průmyslu a obchodu.

Ráda trávím čas se svou rodinou a našimi zvířecími kamarády. Mám ráda jógu, svou zahradu a dobrou kávu.

Z hlediska mého životního nastavení neexistuje jediný důvod proč ne.