Mirka Švábková

Průvodce v dětském klubu/klubíku

Ve škole jsem k dispozici školním ia předškolním dětem v rámci dětského klubíku a klubu.

Maturitní vysvědčení jsem získala na šestiletém gymnáziu, pak jsem se vydala na cestu životem dospěláka. A co mě naučilo nejvíc? Cestování po světě a moje tři děti.

Na rodičovské dovolené jsem si uvědomila, že ráda trávím čas s dětmi, proto jsem začala pracovat jako chůva. Absolvovala jsem akreditované kurzy Chůva pro děti do zahájení povinné školní docházky a Chůva pro děti v dětské skupině. S dětmi je mi zkrátka moc dobře a dělám vše proto, aby to bylo vzájemné.

Mám ráda svou rodinu, manžela a tři děti. Ve volném čase ráda maluji a čtu knihy zabývající se psychologií.

Leela je místem, kde jsou děti i dospěláci na jedné lodi a vzájemně se obohacují.  Je to prostor svobody, zodpovědnosti a sebeřízeného vzdělávání. Je to koncept, který žiju se svými dětmi, proto vím, že funguje a jsem ráda, že mohu být součástí Leely.