Bc. Dagmar Danielová

Management školy, průvodce v dětském klubu/klubíku

Jsem jednou z šestice zakladatelů školy a asi jako jedna z mála mám ráda sešívačky, sponky, razítka, vyřizování emailů, dokumentů a papírování. V Leele mám na starost management školy, také sociální sítě a částečně webové stránky. Působím také jako průvodce našem dětském klubíku a klubu.

Vystudovala jsem Západočeskou univerzitu v Plzni, obor Sociální a kulturní antropologie. Prošla jsem kurzem Dovychovat, kurzem první pomoci a emoční inteligence. Dále si rozšiřuji obzory v oblasti respektující výchovy. Ráda poslouchám a čtu Janu Nováčkovou (spoluautorku knihy Respektovat a být respektován), Zdeňku Šíp Staňkovou nebo Jardu Duška.

V minulých profesích jsem vždy fungovala v odvětví administrativy. Má poslední pracovní profese byla na pozici asistentky v psychoterapeutické ordinaci.

Miluji svou rodinu a můj volný čas věnuji rozjezdu školy. Svou kreativitu uplatňuji jako vizážistka, kdy se věnuji především přípravám nevěst. Ráda čtu knihy o druhé světové válce, miluju slunce, modré nebe, hudbu a latinskoamerické tance.

Proč jsem se pustila do zakládání svobodné demokratické školy

Když jsme začali řešit školku pro naše holky, nejbližší byla lesní školka v Mariánských Lázních. Ale co pak? Kam půjdou do školy ? Z původní myšlenky založení lesní školy se postupně naše vize přetransformovala do založení svobodné demokratické školy. A tak je tu konečně naše Leela.